Son Dakika
18 Mart 2018 Pazar

Tahincioğlu All-Star için halk oylaması başladı

26 Aralık 2017 Salı, 17:59

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin yıldızlarının katılacağı Tahincioğlu All-Star maçında yer alacak isimleri belirlemek için halk oylaması başladı. Oylamayla organizasyondaki isimler belli olacak.

İstanbul’da Sinan Erdem Spor Salonu’nda 21 Ocak Pazar günü gerçekleşecek organizasyonda forma giyecek oyuncuları basketbolseverler belirleyecek.

Basketbolseverler “www.redbull.com/tr-tr/projects/bsl-all-star” internet adresinden Asya ve Avrupa karmalarında yer alacak oyuncular için oy kullanacak.

Kimler oylamada yer alıyor?

Oylamaya Asya karmasından Anadolu Efes, Beşiktaş Sompo Japan, Darüşşafaka, Demir İnşaat Büyükçekmece, Galatasaray Odeabank, İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Avrupa karmasından ise Banvit, Eskişehir Basket, Fenerbahçe Doğuş, Gaziantep Basketbol, Muratbey Uşak, Pınar Karşıyaka, Sakarya Büyükşehir Belediyespor, TOFAŞ, Trabzonspor ve Yeşilgiresun Belediyespor’un basketbolcuları yer alacak.

Seçilen isimler 17 Ocak’ta açıklanıyor

All-Star’a seçilen isimler 17 Ocak Çarşamba günü açıklanacak. Yetenek, 3 sayı ve smaç yarışmasının da yapılacağı etkinliğin biletleri, 25-450 liradan Biletix üzerinden satılıyor.

You must be logged in to post a comment Login