Son Dakika
21 Şubat 2018 Çarşamba

Serdar Gürler’den Fatih Terim paylaşımı!

30 Ocak 2018 Salı, 11:48

Osmanlıspor’un yıldız futbolcusu Serdar Gürler’in Instagram hesabından Fatih Terim ile fotoğrafını paylaşması ‘Galatasaray’a transfer oluyor’ dedikodularını da beraberinde getirdi.

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray’da ara transfer döneminin kapanmasına iki gün kala farklı isimler gündeme gelmeye devam ediyor. NDiaye’nin Stoke City’e 16 milyon euroluk satışını bekleyen Galatasaray, diğer bir yandan da Süper Lig’den transfer operasyonunu sürdürüyor. Osmanlıspor maçının ardından Aminu ve Serdar Gürler’in transferi için devreye giren Abdürrahim Albayrak, Osmanlıspor yönetimi görüşmüş ve cevap beklemeye başlamıştı. Yapılan görüşmelerin ardından Osmanlıspor’un yıldız futbolcusu Serdar Gürler’in Instagram hesabından Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ile fotoğrafını paylaşarak “günaydın” mesajı vermesi kafaları karıştırdı.

Osmanlıspor ve Galatasaray’dan konu hakkında “resmi” bir açıklama gelmezken; Gürler’in Terim fotoğrafını paylaşması transfer dedikodularını da beraberinde getirdi.

Sporx

You must be logged in to post a comment Login