Son Dakika
22 Şubat 2018 Perşembe

ÖZEN’DEN PIRLO VE RONALDINHO AÇIKLAMASI

11 Kasım 2013 Pazartesi, 16:25

Gelecek transfer dönemi için Beşiktaş’la adı anılan Brezilyalı yıldız Ronaldinho ile İtalyan orta saha oyuncusu Andrea Pirlo hakkında konuşan Önder Özen, “her ikisinin de değerli oyuncular olduğunu biliyorum. Onun dışında Pirlo,Türkiye’de futbol oynamaya sıcak bakar mı?

Avrupa’daki veya üst düzey liglerdeki misyonunu tamamlamış mıdır? Belki nüfus kağıdı öyle gösteriyor olabilir ama futbolu hala son derece başarılı bir şekilde devam ediyor. Ben bu konuda bir şey bilmiyorum. Her iki ismi de sizden duyuyorum” ifadelerini kullandı.

Özen, sezon sonunda sözleşmeleri bitecek Portekizli oyuncular Manuel Fernandes ve Hugo Almeida ile ilgili gelen bir soru üzerine, Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Kavalcı’nın geçen hafta yaptığı açıklamalara bir şey eklemeyeceğini söyledi.

Öte yandan Beşiktaş’ı kendi sahasında ağırlayacak Bucaspor’da ise altyapıdan sorumlu yönetim kurulu üyesi İbrahim Halil Ülgen, Türkiye’nin güzide bir kulübüyle eşleştikleri için mutlu olduklarını belirterek, “Sahamızda en iyişekilde ağırlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Fubol sahada oynanan bir oyun.Kupa maçları da hem sürpriz sonuçlara sahne oluyor. Umarım biz de o sürprizigerçekleştiren bir takım oluruz” diye görüş belirtti.

You must be logged in to post a comment Login