Son Dakika
21 Şubat 2018 Çarşamba

Melih Mahmutoğlu’ndan Ergin Ataman’a cevap!

10 Şubat 2018 Cumartesi, 16:27

Fenerbahçe Doğuş’un kaptanı Melih Mahmutoğlu, Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman’ın açıklamalarına cevap verdi.

Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, bugün Hürriyet gazetesine verdiği röportajda, Fenerbahçe Doğuş kaptanı Melih Mahmutoğlu’nun Obradovic’le yaşadığı ‘tokat’ olayı sonrası, oyuncunun menajerinin kendisiyle iletişim kurarak Anadolu Efes’e gelmek istediğini söylemişti.

Melih Mahmutoğlu ise, Ataman’ın bu iddiasına sosyal medya aracılığıyla yanıt verdi.

İşte Melih Mahmutoğlu’nun açıklamaları;

Bugün bir gazetede yer alan ve adımın geçtiği röportajla ilgili açıklama yapma zorunluluğu hissediyorum. Bu konuda olabildiğince kısa ve net konuşmak istiyorum.

Banvit maçında yaşanan olayla ilgili bu ana dek konuşmama nedenim, hocamızın yaptığı açıklamanın hem benim hislerim hem de hocamla olan ilişkimi tam anlamıyla yansıtmış olmasıdır. Maçta, idmanda ya da ailemizin içerisinde birçok duyguyu yaşadığımız anlar olabilir. Ancak burada önemli olan, hocamız ve takım arkadaşlarımızla aramızda olan sevgi bağı ve Fenerbahçe‘nin başarılı olması ortak hedefinde birleşmemizdir. Bu konu – her ne kadar amacı belli olan kişiler tarafından tekrar açılmaya çalışılsa da – benim için kapanmıştır.

Bu cümleyi kurabilmekten dolayı her defasında büyük bir gurur ve mutluluk duyuyor ve yinelemek istiyorum; ben Melih Mahmutoğlu, Fenerbahçe Doğuş kaptanıyım. Kulübüm ve takımım, bu onurlu görevi sürdürmemi istediği sürece de sarı-lacivert formayı giymeye ve bu görevi yapmaya devam edeceğim. Bu forma ve görev benim çocukluk hayalimdi; hayalimi yaşamaya ve bunu yaparken de camiami fayda sağlamak için gayret göstermeye sonuna dek devam edeceğim.

Kaptanlığım döneminde tarihi başarılar ve büyük mutluluklar yaşadım. Şimdi önümüzde yeni hedefler ve yeni kupalar var. Bu tip, daha önce de aynı şahis tarafından örneklerinin fazlasıyla görüldüğü ve gerginlik yaratmayı hedefleyen açıklamalara verilebilecek en güzel cevabın, takım arkadaşlarımın ve teknik ekibimin emekleriyle birlikte ellerimde yükselecek yeni kupalar olduğuna inanıyorum.

Sayın Ergin Ataman olmak istediğim ve olmaktan büyük mutluluk duyduğum yerin neresi olduğunu fotoğrafta görebilir.

You must be logged in to post a comment Login