Son Dakika
19 Mart 2018 Pazartesi

Eskişehirspor’da Erkan Zengin ayrılacak mı?

28 Aralık 2017 Perşembe, 21:49

Eskişehirspor’da transferde hareketli saatler devam ediyor.

Kırmızı Siyahlı takımın kaptanı Erkan Zengin’e Süper Lig’den birkaç ekibin talip olduğu öğrenildi. Erkan’ın takımdan ayrılması gündeme gelirken teknik direktörü Yücel İldiz bu konuya açıklık getirdi.

Eskişehirspor Teknik Direktörü Yücel İldiz, Radyospor’da yayınlanan Anadolu Ateşi programında Salim Manav’a konuştu.

İstikrarlı bir Eskişehirspor bekliyorum!

Biz göreve geldiğimizde sıkıntılı bir yönetim vardı. Geldiğimizde durum iç açıcı değildi. Bütün bunlara rağmen takımı iyi toparladık. Son hafta çok gol kaçırdık ve kaybettik . 2. yarıya daha umutlu bakacağız. Halil Ünal yönetimi tamamen ödemelere kilitlenmiş durumdalar. Kamp dönemini iyi atlatacağız. 2. yarı daha istikrarlı bir Eskişehirspor bekliyorum.

Transfer dönemi açılırsa sıkıntı olmayacak!

Bu ligde 2 maç kazandığınızda play off oynuyorsunuz, 2 maç kaybedince de alt sıralarda oluyorsunuz. Transfer dönemi açılırsa bir sıkıntı çıkmayacak. İyi transferlerle 2. yarıya daha iyi başlayacağız.

Erkan Zengin takımdan ayrılacak mı?

Erkan Zengin bizim çok değerli bir oyuncumuz, biz istemedikten sonra oyuncularımız gitmez. Altyapıdan 5-6 oyuncumuzu A takıma çıkarmaya çalışıyoruz. Ama önce kriz ortamını çözmeye çalışıyoruz. Emenike ile görüşmedim daha önce bir telefon ile görüşmemiz olmuştu.

Ajansspor

You must be logged in to post a comment Login