Son Dakika
19 Ocak 2018 Cuma

Deniz Türüç’ten transfer açıklaması

08 Ocak 2018 Pazartesi, 01:52

Kayserispor’un yıldız futbolcusu Deniz Türüç, Antalya’da beIN Sports’a özel bir röportaj verdi. 24 yaşındaki oyuncu, Süper Lig kariyerinde en çok zorlandığı ismi açıklarken sezon sonu için transfer sinyali verdi.

Kayserispor değerlendirmesi!

“Kimsenin beklemediği bir performans ortaya koyduk ligde. İşler iyi gidiyor ama önemli olan 2. yarı ve telafisi yok. 1-2 transferle daha iyi işlere imza atacağımızı inanıyorum. Geçen sezon 4 gol 4 asistle oynuyordum sezon sonu 11 gol 11 asist oldu. Önemli olan oyuna bakmak ve takımın iyi olması. Bir kulübe gittiğinizde bazı konulara bakmak lazım. Ben de Kayserispor’u tercih ettiğim için mutluyum. İnşallah önümüzdeki seneler daha iyi oluruz.

Deniz Türüç’ün Süper Lig’de en çok zorlandığı futbolcu kim?

“Galatasaray’dan Carole’e karşı çok zorlanmıştım ama şimdi gitti daha rahat olacağım. Ben sol tarafta zorlandığım zaman sağ tarafa geçebiliyorum. Hoca beni serbest bıraktı.”

Cenk Tosun üzerinden transfer yorumu!

“Cenk Tosun’un iyi işler yapacağına inanıyorum. Öyle bir oyuncunun normal bir kulüpten büyük bir kulübe gitmek önemli. Her oyuncunun hedefi Avrupa. Ben de 2. yarıyı daha iyi geçirip sezon sonu Avrupa için bir adım atmak isterim.”

Ajansspor

You must be logged in to post a comment Login